top of page
אורנה צח על רקע כניסה לביטוח לאומי

משרד רו"ח אורנה צח

אורנה צח-גלרט, רואת חשבון

הקשר שלך לחוק הביטוח הלאומי

30 שנות ניסיון בייעוץ, בייצוג, בהדרכה ובפתרונות בתחומי הביטוח הלאומי

אורנה צח-גלרט, רואת חשבון, בוגרת תואר ראשון בחשבונאות ובכלכלה באוניברסיטת תל אביב ובוגרת לימודי תעודה באוניברסיטת בר אילן בנושא הביטוח הלאומי.

 

בעלת משרד רו"ח אורנה צח משנת 1984, ובעלת חברת אורנה צח בע"מ משנת 2003, לייעוץ, לייצוג, להדרכה ולפתרונות בתחומי הביטוח הלאומי.

הבחירה להתמחות בתחום הביטוח הלאומי התרחשה בעקבות התמודדות עם חוויה אישית. בטיפול בפנייה לזכאות לדמי לידה בסוף שנת 1989, נוצר רצון עז להבין את חוק הביטוח הלאומי. בסיועם של עובדי מחלקת הגבייה במשרדי הביטוח הלאומי בסניף תל אביב, התמקדה בנבכי החוקים וגילתה כי מצאה את ייעודה, לסייע למעסיקים ולמבוטחים להתמודד עם חוקי הביטוח הלאומי.
 

ניסיונה הרב בתחומי הביטוח הלאומי, הובילו את אורנה למסקנה כי על מנת ליישם את החוק במתכונתם, יש צורך בשילוב בינתחומי עם חוקים אחרים, כמו מס הכנסה, ביטוח בריאות ממלכתי, דיני עבודה ועוד.

לפני כ-15 שנה אורנה החלה לשלב כתחום ידע נוסף את הרפואה הטבעית.

סטרס הינו גורם משמעותי, המונע מרבים לפנות לביטוח הלאומי, למלא טפסים, או למצות את הזכויות הרבות שחוקי הביטוח הלאומי מעניקים להם. קיימת חשיבות רבה גם לגורם האנושי, האדם עצמו. על כל עולם הפחדים, החששות, המחלות והרקע המשפחתי.

 

במחקרים שנעשו הוכח קשר בין סטרס לבין התנהלות עם הביטוח הלאומי. מעסיקים ומבוטחים רבים שלא מצליחים להתמודד מול חסמים אלו פונים לאורנה לסיוע.

 

״הייעוץ שלי הוליסטי, ואני רואה את האדם ולא רק את החוקים. אני גם מאמינה שקושי הוא הזדמנות לצמוח, ויעידו על כך לקוחותיי שהפכו את הקושי שיצר להם הביטוח הלאומי להזדמנות לצמוח ולשפר את חייהם.״

 

אורנה בעלת ניסיון והתמחות של 30 שנים בראיית חשבון בדגש על חוק הביטוח הלאומי, ותורמת מזמנה כיו"ר ועדת הקשר הארצית של לשכת רואי החשבון עם המוסד לביטוח לאומי במשך 27 השנים האחרונות, וכנציגת הלשכה בכנסת משנת 1996.

 

אורנה מעניקה ללקוחותיה: 

-  הדרכה ופיתוח המומחיות האישית של המעסיק והמבוטח.

-  ייעוץ אישי וגם הרצאות לארגונים.

-  סיוע חיצוני וליווי אישי של התהליכים, וסיוע בהתמודדות עם חסמים ביורוקרטיים וחסמים פסיכולוגיים ורגשיים.

 

תהליך הייעוץ כולל כלים נוספים שאינם כלולים בעולם הייעוץ השגרתי, ולא פחות חשוב - מחזירים ללקוח את השקט הנפשי שלו. אורנה מסייעת למעסיקים ולמבוטחים להתגבר על הפחד שמעורר הביטוח הלאומי. שילוב תחומי הידע הייחודיים שלה מסייע באופן משמעותי בפנייתכם לביטוח הלאומי.

 

לפגישת ייעוץ ניתן ליצור קשר בכתובת המייל: ornazachcpa@gmail.com

או בפקס שמספרו : 03-6997435

נא לציין את פרטי הפונים וסיבת הפניה. במידה ולא נוצר קשר תוך 3 ימי עסקים, אנא פנו שנית.

הרצאות, הדרכות ופרסומים מקצועיים:

אורנה פועלת רבות להעמקת הידע והבנת חוק הביטוח הלאומי במסגרת האקדמיה ובחוגים המקצועיים:

-  הכנת חומרי לימוד להרצאות ושיעורים באקדמיה, בנושאי הביטוח הלאומי ובנושא קשרי הגומלין בין מס הכנסה לביטוח הלאומי.

-  מתן הרצאות במסלול האקדמי של המכללה למינהל, באוניברסיטה הפתוחה ובאוניברסיטת בר-אילן.

-  הענקת ידע לרופאים בוועדות הביטוח הלאומי, באוניברסיטת תל אביב בתכנית להכשרת רופאים המוסמכים לקבוע דרגת נכות על פי תקנות הביטוח הלאומי.

-  הנחייה וארגון כנסים מקצועיים, פרסום מאמרים מקצועיים, וסיוע בהכנת עלונים שבועיים בנושאי הביטוח הלאומי בשיתוף משרד ארצי, חיבה, אלמקייס, כהן, רואי חשבון.

בין המשתתפים הקבועים בכנסים והמנויים לעלונים השבועיים, ניתן למצוא: רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס, מנהלי כספים, גזברים, חשבים, חשבי שכר בכירים, מתכננים פיננסיים, יועצים פנסיוניים וסוכני ביטוח.

 

:פעילות ציבורית התנדבותית בהקשר המקצועי

  • יו"ר ועדת הקשר הארצית של לשכת רואי חשבון עם המוסד לביטוח לאומי.

  • פעילות בחקיקה בתחום הביטוח הלאומי כנציגת לשכת רואי חשבון בכנסת.

  • דירקטורית בוועד המרכזי (דירקטוריון) בלשכת רואי חשבון משנת 2003 ועד אוקטובר 2021.

 

:פעילות ציבורית בהקשר המקצועי בעבר

  • דירקטורית (דח"צ) בחברה ממשלתית גדולה, לרבות יו"ר ועדת ביקורת ויו"ר ועדת ביטוח דירקטורים, בשנים 2001 עד 2004.

  • יו"ר העמותה לילדים בסיכון בשנים 1992 ועד 2003.

 

שילוב ייחודי של תחומי ידע נוספים:

-  קידום המודעות בתחומי הרפואה הטבעית, למצבי סטרס מתמשך והשפעותיו בעולם המודרני.

זאת, כחלק מהכשרתה כמוסמכת במגוון שיטות טיפול וגישות להתמודדות עם מצבי סטרס.

-  תואר ד"ר Ph.D ברפואה טבעית מאוניברסיטת קליפורניה בארה"ב ובוגרת השתלמויות מקצועיות בתחומים רבים ומגוונים, כולל בין היתר: שיטת דייל קרנגי (יחסי אנוש), תכונות הקריסטלים, פסיכותרפיה הוליסטית, פילוסופיה הוליסטית ויסודות הרפואה הסינית. ובתחום ההתפתחות האישית: שיטת סילבה, קורסים וסמינרים של פטריציו פאולטי וסמינרים והרצאות של אלון אולמן.

 

-  מוסמכת כמנחת קבוצות, כנטורופטית, כגרפולוגית, כמטפלת בכירה בשיטת אייפק, כמטפלת ומורה בשיטת תטא הילינג, כמטפלת הילינג, מטפלת בשיטת השער, בפרחי באך, בדמיון מודרך, בטיפול בתזונה נכונה, בהשלמות מזון, בצמחי מרפא, בהומאופתיה מודרנית, באירידיולוגיה (אבחון באמצעות העין), באקסס בארס, בשיטת הו'אופונופונו ובשיטות טיפול של ד"ר נאדר בוטו (שטיפה אנרגטית).

 

 

אורנה צח-גלרט, רו״ח

הקשר שלך לחוק הביטוח הלאומי

https://www.ornazach.co.il

https://www.facebook.com/ornazach1

Blue Flowers

פרופיל

bottom of page